Nejoblíbenější knížky

5. prosince 2010 v 12:22 | aja |  Téma týdne
Mám celkem dost oblíbených knih. Některé jsou holčičí, některý fantasy, a některé horory. Baví mě jich celkem hodně, ale kdybych si nějakou musela vybrat tak bych si vybralka asi tyto:
     
        1) Alice a... dooost dobrá partička- je to knížka holčičí, hlavní postavou je třináctiletá Alice.    Má 3 sourozence: Mladšího brášku Tora, kterýmu sou asi 4 roky a má hrozně rád zvířata. Starší ségru Jablu, které je 15, ta má hodně divnej styl a všechno si vyrábí sama a ségru Linn, která je nejstarší a je jí 17. Ta je hodně pořádná a nesnáší bordel. Její nejlepší kamarádka, Sandie, je celkem stydlivá, ale má ji ráda. Alice má i další kámošky ze školy, jako třeba Kyru, Kellie a další. V tomto díle holky jedou se školou na školní výlet, do hor. Hned si tam sice nejdou 3 nepřítelkyně, ale i tak je to tam baví.

        2) Darren Shan- Upíří kníže- Darren je poloviční upír. Proměnil ho v upíra pan Hroozley, protože mu ukradl pavoučici Madame Octu. Ta kousla jeho kamaráda. Darren ho chtěl zachránit, aby neumřel, tak mu pan Hroozley pomohl, ale jenom když se nechá proměnit. Darren to vzal. Ale už nemohl bydlet u rodičů. Musel cestovat s Hroozleyem. V tomto díle je, že se Darren stane upířím knížetem.

knížkyToto sou asi 2 nejlepší knížky. Celkem čtu, ale mám kámošky který čtou o hodně víc i ty který nečtou. Takže sem tak se čtením uprostřed.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama