Prosinec 2010

Vánoce :)

15. prosince 2010 v 16:49 | aja |  Téma týdne
Co si přeji k Vánocům?
Na Vánoce se už celkem těším. Nebude škola, budu moct být doma s rodinou a kámoškama. Budeme mít stromeček a cukroví. Bude to všude hezky vyzdobený. Ale trošku mě štve, že na Vánocích je hodně zima. Jenom sníh mě nevadí, ale nesmí strašně mrznout. Tak bych chtěla, aby to o těchto Vánocích bylo.

K Vánocům si letos nepřeju nějaký moc drahý věci.  Všechno co potřebuju zatím mám dobrý. Spíš bych si přála jenom nějaký obyčejný věci, jako třeba šminky, naušnice a oblečení. Většinu věcí si sama vybírám. Ale taky bych chtěla k Vánocům věci, který nejdou koupit. Třeba štěstí, lásku, zdraví a to pro všechny, který znám.

vánoce

motýl

10. prosince 2010 v 16:42 Fotky
Jednou na podzim sem tak šla ven a uviděla sem, jak tam na zemi leží motýl. Asi ho naše kočka zakousla a chtěla si s ním hrát Byl ale naštěstí ještě živej a potom i odletěl. Nevím sice jak dlouho přežil, ale třeba mu to vyšlo dlouho Ale náhodou je celkem hezkej

motýl

dobrej týden

10. prosince 2010 v 16:37 | aja | 
Tak tento týden byl hodně dobrej. Bylo to nej. Ve škole sme se moc neučili, furt sme někam chodili. Byla i sranda. Hodiny nám odpadali. Hodně sem se bavila s mýma kámoškama. Ale škoda, že se nějak rozhádali. Ale tak bude to doufám zase dobrý jako vždycky Až tady na to bych si ho chtěla zopakovat

můj vzor

9. prosince 2010 v 20:41 | aja |  Téma týdne
Tohle je pro mě celkem složitý téma. Žádnýho člověka nemám jako vzor. Nechtěla bych dělat někomu kopii. Já mám spíš od každýho něco. Ale nejspíš bych chtěla být já. Prostě nedělat úplně to stejný, jako někdo jiný a tak. Ale určitě se někdo najde, jako kdo bych chtěla celkem být. Jsou to různý celebrity, jako je Miley Cyrus, Shakira, Avril a další. A nebo třeba moje rodina. To je pro mě taky vzor :)

zaseknutá tv

6. prosince 2010 v 18:14 Fotky
Tak takhle to vipadá, když se sekne televize zrovna při Talentmanii

talentmania
A co jinak? Jste spokojeni s vítězkyní z Taletmanie? Líbila se vám Patrície Janečková? Já bych to sice přála Matúšovi Pišnému, nebo třeba Aleně Smolíkové s fenkou Keysy. Nebo byli dobří i třeba Duo Ogor. Ale nevadí. Patrície si to určitě zasloužila.

zajímavej sešit

6. prosince 2010 v 17:46 | aja |  Fotky
Tak tento sešit mě koupila mamka. Byl z Teska. Mamka ho kupovala v září, když se všude prodávají sešity ve výprodejích. A taky tak vypadá. No je celkem zajímavej. A v obchodě se do něj dovnitř samozřejmě nikdo nedíval

sešit xD


Celkem mě fakt překvapil Rada: dívejte se vždy dovnitř do sešitu

Řetízek s přívěškem

5. prosince 2010 v 12:59 | aja |  Fotky
Já vím, je to sice obyčejný řetízek z Brava. Ale mě to nevadí. I tak sem ho začala mít hodně ráda a líbí se mi.

Tady mám jeho fotku: 
řetízek
Nevím sice, jestli se vám taky tak líbí, ale já ho mám ráda. Líbí se mě hvězdy. A je tam napsaný Best Friends. A nejlepší kámošky potřebuji. Nevím co bych bez nic dělala.

Nejoblíbenější knížky

5. prosince 2010 v 12:22 | aja |  Téma týdne
Mám celkem dost oblíbených knih. Některé jsou holčičí, některý fantasy, a některé horory. Baví mě jich celkem hodně, ale kdybych si nějakou musela vybrat tak bych si vybralka asi tyto:
     
        1) Alice a... dooost dobrá partička- je to knížka holčičí, hlavní postavou je třináctiletá Alice.    Má 3 sourozence: Mladšího brášku Tora, kterýmu sou asi 4 roky a má hrozně rád zvířata. Starší ségru Jablu, které je 15, ta má hodně divnej styl a všechno si vyrábí sama a ségru Linn, která je nejstarší a je jí 17. Ta je hodně pořádná a nesnáší bordel. Její nejlepší kamarádka, Sandie, je celkem stydlivá, ale má ji ráda. Alice má i další kámošky ze školy, jako třeba Kyru, Kellie a další. V tomto díle holky jedou se školou na školní výlet, do hor. Hned si tam sice nejdou 3 nepřítelkyně, ale i tak je to tam baví.

        2) Darren Shan- Upíří kníže- Darren je poloviční upír. Proměnil ho v upíra pan Hroozley, protože mu ukradl pavoučici Madame Octu. Ta kousla jeho kamaráda. Darren ho chtěl zachránit, aby neumřel, tak mu pan Hroozley pomohl, ale jenom když se nechá proměnit. Darren to vzal. Ale už nemohl bydlet u rodičů. Musel cestovat s Hroozleyem. V tomto díle je, že se Darren stane upířím knížetem.

knížkyToto sou asi 2 nejlepší knížky. Celkem čtu, ale mám kámošky který čtou o hodně víc i ty který nečtou. Takže sem tak se čtením uprostřed.